O firmie

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

O nas

Firma Pramost została założona w 2010 roku, a obszarem jej działalności jest Wrocław i okolice. Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w branży chłodniczej, świadcząc usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji, lodowisk i szeroko rozumianego chłodnictwa. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji chłodniczych freonowych. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie, montaż i serwisowanie kompleksowych systemów chłodzenia i wentylacji.
Głównym obszarem naszej działalności jest klimatyzacja do domu, biura i obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych. Sprzedajemy klimatyzatory znanych producentów, dokonujemy montażu i serwisowania, a także ewentualnych napraw. Stale się dokształcamy i uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez marki produkujące urządzenia klimatyzujące – potwierdzają to posiadane przez nas certyfikaty. Dzięki temu radzimy sobie z każdą usterką i doskonale znamy specyfikę poszczególnych modeli, służymy zatem merytorycznym doradztwem i wsparciem podczas wyboru odpowiednich produktów.

Montujemy i serwisujemy wentylację mechaniczną dla domu i biura

Podnoszenie komfortu użytkowników pomieszczeń to także systemy zaopatrywania i obróbki termicznej świeżego powietrza. Zajmujemy się montażem instalacji wentylacyjnych. Ich wydajność stanowi gwarancję zapewnienia zdrowych i optymalnych warunków w miejscu pracy lub mieszkaniu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać wentylację mechaniczną w taki sposób, aby działała wydajnie, sprawnie i niezawodnie. W razie potrzeby zajmujemy się również serwisowaniem.
Urządzenie do sprawdzania klimatyzacji

Profesjonalna obsługa i najwyższej jakości urządzenia

Oferujemy klimatyzatory z montażem do biura, obiektów przemysłowych i produkcyjnych, a także lokali usługowych – wszędzie tam, gdzie liczy się dobre samopoczucie osób użytkujących dane pomieszczenia.
Sprawdzenie klimatyzatora przez pracownika Pramostu

Wieloletnie doświadczenie w branży chłodnictwa

Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisowaniu systemów klimatyzacyjnych znanych i sprawdzonych producentów. Proponowane przez nas urządzenia gwarantują niezawodność i są wytrzymałe.

Bogaty wybór urządzeń klimatyzujących od sprawdzonych producentów

Aby zapewnić Ci bezawaryjne działanie montowanych rozwiązań, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego asortymentu. Dzięki temu masz pewność, że proponowane przez nas klimatyzatory perfekcyjnie spełnią swoją funkcję. Biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania klientów oraz miejsce montażu, doradzamy dogodne urządzenia, idealnie odpowiadające na konkretne wymagania.

Zależy nam na Twojej satysfakcji

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta. Oznacza to, że – wykonując usługi – dbamy o szybkość ich realizacji, dobieramy dogodne terminy i doradzamy zakup bezawaryjnych urządzeń, których działanie nie obciąży Twojego budżetu. Optymalizacja kosztów ma duże znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstwa, a także gospodarstwa domowego, dlatego stanowi priorytet w naszej działalności. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Pramost Piotr Grajek – chłodnictwo i klimatyzacja nie mają przed nami tajemnic!

Chcesz się cieszyć przyjemnym chłodem?